fbpx

Всі регіони України долучилися до шостої хвилі всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya  у міжнародний день благодійності

Українські музиканти та блогери долучилися до шостої хвилі флешмобу #letshelpbabusya 

5 вересня в Україні пройшла  шоста хвиля всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya, раніше відомого як  #letshelpbabushkas . 

Мета флешмобу: привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди України.  

Фото: Mykola Kozhemyako

Традиційно до флешмобу долучилися популярні артисти, музиканти,  блогери та спортсмени: Наталка Могилевська, Марко Галаневич (Dakhabrakha), блогер  та модель Самвел Туманян , трикратний чемпіон України з картингу Ілля Замула, актор, ведучий Олексій Сагаловський. У міжнародний день Благодійності ініціативу підтримали також  підопічні фонду Let’s help з дитячого будинку “Центр захисту дітей” з міста  Славутич (Київської області) та співробітники патрульної поліції міста Києва. Волонтери фонду Let’s help  перебувати в магазинах в період з 10:00 до 13:00 та пропонували літнім відвідувачам докомплектувати кошик (покласти те, що бабуся чи дідусь давно мріяли купити, але не могли собі дозволити). Вони  оплачували покупку коштами благодійного фонду Let’s help або, за бажанням, з власного гаманця.  

DSC_5148.jpg

Наталія Могилевська. Фото: Mykola Kozhemyako

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоитФото: сторінка Патрульної поліції Києва у Facebook 

На изображении может находиться: 3 человека, едаСамвел Туманян

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, борода и часть тела крупным планомКатерина Венжик та Марко Халаневич (Dahabraha)

На изображении может находиться: один или несколько человекКНЗ “Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат”

Цього разу флешмоб підтримали 198 волонтерів та волонтерчиків по всій країні.  Таким чином шостою хвилею флешмобу було охоплено 34 міста по всій країні, 53 магазини – у 22 областях  України, у Києві – 39 локації. 

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, обувь и на улицеВихованці дитячого будинку “Центр захисту дітей” м.Славутич.

Для волонтерів з дитячого будинку м. Славутич  в цей же день була організована культурно-розважальна програма в Києві. Ольга Бондаренко, засновниця фонду  Let’s help, розповідає: “Наші підопічні з дитячого будинку “Центр захисту дітей” з міста Славутич після участі у флешмобі #letshelpbabusya, каталися на катамаранах, куштували  суші в столичному ресторані і поїхали в Експериментаніум. Адже добро завжди повертається!”

 

Довідка: 

Флешмоб проводить благодійний фонд  Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 700 волонтерів,  понад 30-ти міст і сіл України. Загальна сума, що була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, сягнула 400 000 грн.  

Ольга Бондаренко  розповідає про ініціативу флешмобу #letshelpbabusya: “60-70% крадіжок в продуктових магазинах відбувається літніми людьми. Це страшна неофіційна статистика про яку не говорять. Ми довели людей до голоду і їм доводиться йти на такий крок, щоб вижити.  Ми проведемо флешмоб #letshelpbabushkas на підтримку наших бабусь і дідусів, щоб сформувати запит в суспільстві на розв’язання цієї проблеми. Нам потрібно підтримати наших бабусь і дідусів. Їм без нас не вижити. Старість – це не минуле, це наше майбутнє”.

Більше фото та історій шукайте в соціальних мережах: 
– у Facebook за хештегами #letshelpbabusya та #letshelpbabushkas
– у Inatagram за хештегами #letshelpbabusya та #letshelpbabushkas
– у Youtube на нашому каналі