fbpx

Всі міста України підтримали сьому хвилю флешмобу #letshelpbabusya

Волонтери фонду Let’s help 10 грудня  вже всьоме провели чергову хвилю Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya, раніше відомого як #letshelpbabushkas. Мета флешмобу: привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди України.

Взяти участь у флешмобі запрошували бажаючих  з усіх куточків країни. У Всеукраїнській акції традиційно беруть участь відомі люди, лідери думок і громадські діячі. Цього разу флешмоб підтримали Дар’я Малахова, співачка Lilu, журналісти програми “Ранок з Україною” (телеканалу Україна), учні Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, в попередніх флешмобах  брали участь Наталія Могілевська,  Ольга Навроцька, Marko Halanevych (Dakhabrakha).

У сьомому флешмобі взяли участь 35 волонтерчиків, 142 волонтери із 36 міст та містечок України. Вони працювали у 89 локаціях Києва, Полтави, Тернополя, Одеси, Умані, Дніпра, Черкас, Харкова, Кропивницького , Вінниці, Ужгорода,  Сум, Львова, Херсону, Луцьку, Нововолинська, Бердянську, Миколаєву, Запоріжжя, Южноукраїнську, Немирова, Маріуполя, Чернівців, Рівного та інших міст і сіл. 

Всі охочі  долучитися до наступної хвилі  флешмобу #letshelpbabusya та інших благодійних акції Фонду,  можуть слідкувати за анонсами на сторінці МБФ Let’s help

 

Довідка: 

Флешмоб проводить благодійний фонд  Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 900 волонтерів,  понад 40-ти міст і сіл України. Загальна сума, що була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, сягнула 550 000 грн.  

Фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «ЛІГА», яка з 1991 року працює на ринку України. Засновники  Let’s Help покривають всі адміністративні витрати фонду. 100% благодійних внесків фонд витрачає на реалізацію благодійних програм «Гідна старість», «Універсальне середовище»,  флешмоб #letshelpbabusya та інших.