fbpx

Всесвітній день захисту дітей

Цьогорічний День захисту дітей був просто неймовірним. Так багато емоцій і так багато щасливих дітей.
Цього разу фонд Let’s help влаштував цілих 3 заходи: дитяче свято на інклюзивному майданчику у ботанічному саду, свято для чотирьох дитячих будинків у ТРЦ “Блокбастер” та відвідини трьох дитячих будинків Київської області.
Та давайте про все поступово.

День захисту дітей на інклюзивному майданчику

Минулого року фонд Let’s help встановим у Ботанічному саду ім. Гришка інклюзивний дитячий майданчик, що мав об’єднувати дітей незважаючи на обмеження. За цей рік майданчик було сильно розширено і вдосконалено, та дітей чекало ще багато сюрпризів.
В програмі заходу були аніматори в образах казкових героїв, святкові декорації, карусель, балансир, гойдалки, смаколики та сюрпризи.
Свято розпочалось о 10:30 й тривало до 13:00 і за цей час його відвідало близько 100 дітей

Свято у ТРЦ “Блокбастер”

У цейже день на дітей з чотирьох дитячих будинків: “Любисток”, ”Чебурашка”, “Центр захисту дітей”, ЦСПР “Злагода”, чекало особливе свято – цілий комплекс розваг у ТРЦ “Блокбастер: фотозона, аквагрим, солодка вата, аніматори, обід, сеанс мультфільму “Зачарований принц” з попкорном та подарунки.

Відвідини дитячих будинків

Нестримна команда співробітників фонду та співробітників компаній AROMA KAVA, Möbius, ЛІГА:ЗАКОН відвідали 3 дитячих будинки:
  • Спеціалізований обласний дитячий будинок дитини у Білій Церкві, тут зараз проживає 50 дітей.
  • Білоцерківський дитячий будинок – інтернат – 171 вихованець.
  • Київський міський будинок дитини ім. М.М. Городецького, що опікується сотнею дітей.
Подарунки, кіндери, мильні бульбашки та повітряний змій – це лише невеличка частина програми наших відвідин. Та найбільш видовищним виявився товариський матч між співробітниками AROMA KAVA та командою Білоцерківського будинку-інтернату.
Наша команда презентувала дітям подарунки, а будинку дитині ім. Городецького навіть облаштували дитячий майданчик, в рамках проекту “Майданчик дитячої радості”.