fbpx

«Волонтерчики» завітали в гості до Горностайпільського будинку-інтернату. Привезли купу радості і солодкі подарунки

Надзвичайно теплою, душевною і зворушливою була поїздка наших «волонтерчиків» до Горностайпільського будинку-інтернату. Подія, що відбулася 14 жовтня 2016 року, у свято Покрови Богородиці та День захисника України, подарувала гарний настрій та позитивні емоції і юним гостям, і престарілим мешканцям будинку-інтернату.

У поїздці взяли участь дванадцять маленьких доброчинців віком від 5 до 12 років у супроводі батьків та представників Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо».

«Дуже важливо, щоб діти не очікували від таких поїздок негативних емоцій, – каже координатор проекту Катерина Теличко. – Вони мають розуміти, що їдуть до старих людей у гості. Доля розпорядилася так, що у тих стареньких немає онуків та родичів, які могли б оточити їх любов’ю і турботою. Це і є завданням маленьких «волонтерчиків» – подарувати радість, хорошу енергію, викликати посмішки на обличчях стареньких».

Діти підготували літнім людям власноруч виготовлені подарунки – малюнки, витинанки, інші поробки. Фонд же віз у Горностайпіль памперси, побутову хімію та солодощі.

Мешканці будинку-інтернату вже чекали гостей «при повному параді» в актовій залі. Старенькі, очевидно, готувалися до зустрічі з дітьми, адже уперше за весь час наших поїздок до Горностайполя вони причепурилися – дідусі витягнули з шаф костюми і краватки, а бабусі підкрасили губи. Відчувалося, що цей візит для них – справжнє свято і значна подія.

«Волонтерчики» підготували для старих справжній святковий концерт. Вони співали, танцювали, читали вірші. А наприкінці дійства його учасники створили спільний колаж – старі і малі залишили на папері відбитки своїх долоньок.

Усі дідусі й бабусі отримали від «волонтерчиків» солодкі подарунки та дитячі поробки. Старенькі не хотіли відпускати юних гостей, спілкувалися з ними, фотографувалися. А наприкінці візиту довго махали з вікон.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї чудової події, яка принесла стільки радості стареньким з Горностайполя. Величезна подяка нашим волонтерчикам Софійці, Андрійку, двом Катрусям, Алсу, брату й сестричці Кирилу і Милані, Миї, Ярославу, Арині, Діані, Толику та їхнім щедрим і активним мамам. Дякуємо аніматору Наталії та психологу Таїсії, які створили чудову атмосферу поїздки!