fbpx

Волонтерчики спішать на допомогу!

Сонячна погода. Великі набундючені хмари проводжають нас в дорогу. Сьогодні ми вирушили в гості до стареньких бабусь та дідусів з будинку для літніх людей у с. Горностайпіль. Однак, це була незвичайна поїздка. Вперше до нас приєднались наші маленькі волонтерчики. З жагою пригод і трепетом у серці вони всю дорогу розпитували про те, хто живе у цьому будинку, чому бабусі та дідусі живуть тут самі без рідних і як вони туди потрапили. Коли ми приїхали малеча одразу ж кинулась допомагати. Андрійчик, Катруся та Софійка із задоволенням роздавали стареньким гостинці. Для них, як і для мешканців будинку для літніх людей це був особливий день.

Дітки розказали напам’ять вірші, поспілкувались з дідусями та бабусями, розпитали їх про дитинство, захоплення та як вони проводять час у пансіонаті. Старенькі розповіли, що дуже б хотіли зіграти в лото. Дітки із задоволенням погодились на таку пропозицію і пообіцяли наступного разу привезти стареньким настільні ігри і зіграти разом з батьками та бабусями і дідусями. Малеча була дуже розчулена почутими історіями з життя стареньких та побаченим в пансіонаті. Андрійко, якому 8 років, як справжній чоловік не показував своїх емоцій, але по його очах було видно, як сильно він переживав за стареньких.  Катрусі, якій лише 11 років, було дуже шкода дивитись на те, як бабусі та дідусі доживають віку в самотності. А от Софійка виявилась справжньою актрисою. Вона дуже хотіла допомогти їм і  розбавити їх сірі будні. Дівчинка зайшла до стареньких бабусь у кімнату і почала розповідати вірші напам’ять. Бабусі були дуже розчулені і зі сльозами на очах аплодували маленькій Софійці.

Для діток це був перший досвід у якості волонтерчиків, але вони справились зі своїм завданням на всі 12 балів. Вони з нетерпінням чекають наступної поїздки, протягнути руку допомоги тим, кому поталанило в житті менше. Вони горді тим, що можуть хоча б на декілька годин подарували стареньким свято. Щиро вдячні нашим маленьким помічникам та всім благодійникам, які долучились до цієї поїздки!