fbpx

Волонтерчики фонду влаштували сімейний вікенд в будинку літніх людей (с.Грузьке)

МБФ “let’s help!” протягом 2 років підтримує та розвиває першу благодійну дитячу волонтерську ініціативу в Україні “ВОЛОНТЕРЧИКИ” основною метою якої є виховання в дітях чуйності, відповідальності та розуміння цінності взаємодопомоги.

Зробити разову акцію та відчути себе героєм – круто, але благодійність – це не геройство, це – образ життя. Ми вчимо дітей не намагатися стати суперменами, а робити маленькі справи, які будуть робити світ іншої людини навколо – кращим.

Цього разу наші волонтерчики разом із своїми батьками влаштували стареньким в будинку літніх людей (с.Грузьке) справжній сімейний вікенд з барбекю, іграми, спілкуванням, смачними фруктами та солодкими подарунками. Це було свято доброти, тепла та посмішок!

 

[widgetkit id=”95″ name=”Волонтерчики (03/06)”]

 

 

Діти, справжній художник Сашко Корбан, бабусі та дідусі намалювали спільну картину, яку ми залишили стареньким на пам’ять про цей день!

 

[widgetkit id=”96″ name=”Волонтерчики (03/06-2)”]

 

А ще ми влаштували справжню фотосесію нашим бабусям!:) Їх посмішки, життя в очах – це найцінніше.

 

[widgetkit id=”97″ name=”Волонтерчики (03/06-3)”]

 

Крок за кроком, Фонд змінює життя для стареньких, відновлюючи в них віру в себе, людську гідність та бажання жити. В цю поїздку ми привезли телевізор SAMSUNG, систему для очищення води, ігри для дозвілля (лото, шахмати, доміно, хрестики-нолики, карти та ін.), памперси, рамки для фото. Програма «ГІДНА СТАРІСТЬ» змінює життя людей!