fbpx

Висипанням – ні! Діти-сироти навчилися правильно доглядати шкіру

18 листопада 2016 року команда Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» разом з представниками компанії L’Oreal Україна з’їздили до дитячого будинку-інтернату «Чебурашка», що знаходиться в смт. Рокитне Київської обл.

Команда Фонду привезла діткам багато корисного, цікавого та необхідного – іграшки та одяг від наших волонтерів Серафіми Русинович та Світлани Кузьміної, засоби догляду за тілом від L’Oreal, смачні та суперкорисні органічні продукти від Organic&Natural, а також фрукти і смаколики, які діти дуже полюбляють.

Представник компанії L’Oreal, медичний менеджер Олена Харченко розповіла дітям, як доглядати шкіру та справлятись із проблемами висипання у підлітковому віці. Фахівець презентувала дітям засоби по догляду за шкірою від La Roche-Posay. Особливим сюрпризом став блиск для губ від Maybelline, від якого дівчатка були просто у захваті й відразу ж почали фарбувати губи.

Команда Фонду провела у дитячому будинку цілий день. Ми досхочу награлися та наспілкувалися з дітками, дізналися більше про них та їхні історії життя. Також поспілкувалися з керівництвом і співробітникам закладу, розпитали про його діяльність, потреби, проблеми та досягнення. Дуже приємно було бачити, як діти із задоволенням зустрічають гостей, з радістю розгортають подарунки, щиро радіють проявленій увазі та турботі.

Дитячий будинок-інтернат «Чебурашка» є одним з підшефних закладів Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо», якому фонд надає системну допомогу у рамках напряму «Давай допоможемо дітям-сиротам». На даний момент у закладі перебуває 12 діток, найменшим з яких 4 роки, найстаршим – 18.

Фонд «Давай допоможемо» щиро дякує усім, хто долучився і допоміг зробити для цих діток маленьке свято!

[widgetkit id=”69″ name=”Поїздка в дитячий будинок “Чебурашка” 18.11.2016″]