fbpx

Відбулася осіння поїздка Волонтерчиків до будинку для людей похилого віку

Такої поїздки в нас ще не було.

Дорогою до Переяслав-Хмельницького ми слухали цікаву екскурсію від нашого екскурсовода. Дізналися стільки цікавих фактів, про яких ніхто на знав!:)

Ми реально відчули допомогу дітей, їх участь, їх щире бажання бути корисними. Вони організували дідусям та бабусям справжній ресторан!:) Працювали офіціантами, поварами. Все по-справжньому, по-дорослому. Не сідали пригощатися, не грали, не відпочивали, поки не приготували барбекю та не нагодували стареньких. Втомилися, але ніхто не скаржився:)

Треба бачити очі стареньких, коли вони дивляться на дітей. Це важко описати словами. Спочатку – це погляди на щось, що відбувається не тут й не зараз й не з ними. Потім, вони чують дитячий сміх, бачать ці посмішки, відчувають дотики та обійми. Вони починають відчувати життя поряд. Й починають посміхатися 🙂

З нами знову були наші “Бебіки”:) Так ми називаємо Беби Бар, який завжди підтримує наші дитячі ініціативи. Цього разу Бебіки пригощали всіх смачнющими пирогами! 🙂 ДЯКУЄМО ВАМ!

А от співробітники закладу пригостили нас справжніми божевільно-смачними варениками з вишнями! 🙂 Волонтерчики зробили “Дерево побажань” та залишили дідусям та бабусям на згадку. Писати побажання було легко, тому що це було щиро, від душі.

Ми привезли всім подарунки: радіо, книги, рамки для фото, засоби особистої гігієни (зубні пасти, гелі для душу, креми для рук,набори для гоління , памперси). А бабусям – хустинки, намиста, броші та парфуми:) Крім того, надали допомогу у вигляді реабілітаційного обладнання: ходунки покрокові , поручні для туалету і ванної кімнати , палиці опорні та східці для ванної кімнати.

Після відвідування дідусів та бабусів, ми заїхали до Національного історико-етнографічного заповідника “Переяслав” http://www.niez-pereyaslav.com.ua. Було настільки цікаво, що вирішили повернутися ще:)

 

[widgetkit id=”111″ name=”Поїздка Волонтерчиків (23.09.2017, Переяслав-Хмельницький)”]