fbpx

Українські художники виставили роботи на аукціон, щоб допомогти будинкам престарілих

24 лютого 2017 року у Києві в арт-просторі «Золотое Сечение» відбувся благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва White Box.

Мета торгів – допомога будинкам престарілих Київської області, які на разі знаходяться у жалюгідному стані.

Свої роботи на аукціон виставили Олександр Ройтбурд, Максим Мамсіков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші автори.

Загальна кількість лотів – близько 50 робіт, з яких у ході торгів продано понад 50% картин.

Жваві торги велися за роботи Романа Мініна і Станіслава Перфецького. При старті у $800 обидві картини продали за $1600. Причому аукціон за роботу Мініна Return to Club проходив відразу на двох майданчиках – у залі експозиції та в арт-додатку One Day Auction (ODA).

Серед проданих з пристойними торгами лотів – картини Олександра Ройтбурда, Ігоря Коновалова, Юрія Коваля, Влади Ралко, Володимира Сая, Михайла Завального, Інари Багірової, INS.

Ініціатором аукціону виступив Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо». Співорганізатор торгів – аукціонний дім «Золотое сечение».

Проект реалізується в рамках глобальної програми «Гідна старість», мета якої – покращити умови перебування одиноких літніх людей у будинках для людей похилого віку.

«Ми раді, що наша ініціатива знайшла підтримку з боку художників і колекціонерів. Виручені від продажу робіт гроші підуть на закупівлю нових ліжок і посуду, а також установку спеціальних кнопок виклику медперсоналу та ремонтні роботи в будинках для людей похилого віку. У рамках нашої програми ми допомагаємо 12 установам », – зазначає директор фонду«Давай допоможемо» Ольга Бондаренко.

«Переконаний, що хороші аукціонні торги будуть підкріплені й пост-продажами, завдяки чому ми зберемо ще більше коштів на важливу справу. Кожен предмет аукціонної колекції – це дійсно якісне мистецтво », – доповнює співвласник аукціонного дому« Золотое сечение» Олексій Василенко.

Програма «Гідна старість» відкрита фондом «Давай Допоможемо» у 2017 році. В її рамках фонд буде поступово покращувати життя самотніх літніх людей у будинках престарілих Київщини, створювати для них атмосферу рідної домівки, давати їм можливість гідно провести останні роки свого життя. Програма розрахована на три роки, на реалізацію її проектів потрібно близько 30 мільйонів гривень. Планується виконати широкий фронт робіт з метою створення комфортних умов перебування людей похилого віку: від закупівлі необхідних речей, засобів гігієни та посуду до заміни меблів, ремонту приміщень та оновлення основних комунікацій.

[widgetkit id=”81″ name=”White Box 25.02.2017″]