fbpx

У Міжнародний день людей похилого віку фонд Let’s help організував танцювальне свято у Маріїнському парку

Кілька десятків років тому столична молодь витанцьовувала під запальні хіти на майданчиках “Кукушка” та “Жаба”, що знаходилися в Маріїнському парку. Тому у Міжнародний день людей похилого віку саме в Маріїнському парку, на оглядовому майданчику фонд Let’s help провів справжнє музичне свято для киян під найкращі хіти їх молодості. Гостей свята чекали найгарячіші ретро-хіти у виконанні професійного музичного гурту, танцювальні майстер-класи від досвідчених викладачів студії танців GOLDANCE, фотографування і приємні подарунки від партнерів заходу.

У святкуванні взяли участь публічні особистості, лідери думок, журналісти та блогери. Ведучою свята стала телезірка Тетяна Гончарова. Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська привітала гостей зі святом та приділила час їх питанням і індивідуальним зверненням. Директорка фонду Ольга Бондаренко також привітала гостей та пообіцяла зробити танцювальне свято щорічною приємною традицією до Міжнародного дня людей похилого віку. Дмитро Бондаренко, Голова наглядової ради фонду, приїхав в Маріїнський парк одразу після завершення благодійного ярмарку “Бабуся Bakery”, на якому він частував співробітників ГК “Ліга” власноруч приготовленими солодощами. Журналіст та блогер Богдан Кутепов не міг залишитися осторонь танцювальної програми та долучився до компанії найзавзятіших танцівниць. Особливі емоції у гостей викликало запрошення на танецьзнайомство “Падеграс” від дебютантів Віденського балу в Україні, курсантів військового інституту Київського національного університету імені Т. Шевченка. Далі всі гості із захопленням витанцьовували із професійною командою інструкторів студії GOLDANCE.

Після живого виступу музичної групи свято продовжилося ретро-хітами від DJ та танцювального номера від дуету, які виконали вальс “Елегія” під пісню Demis Rosses “Lost in love”.

Організатори висловлюють подяку партнерам свята Coca-Cola Беверіджиз Україна, які забезпечили усіх гостей заходу водою, Aroma Kava за подарункові сертифікати на напої і солодощі в їх мережі закладів та компаніям CPI-Kiev, ABMcloud, співробітники яких були  волонтерами заходу.

Фотозвіт за посиланням у Facebook. Фото: Надія Немова, МБФ Let’s help.

 

Довідка:

Благодійний фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «Ліга». Засновники покривають усі адміністративні витрати Фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків витрачати на реалізацію програм Фонду. Let’s help здійснюється системна допомога 120 геріатричним пансіонатам у 7 областях України. Зокрема, в цих закладах замінено металевий посуд на склокерамічний, забезпечується доступ до питної води, закуповується реабілітаційне обладнання, засоби гігієни, постільна білизна та постільні приналежності. Більше ніж 6000 людей з геріатричних пансіонатів України знаходяться під опікою Фонду. Для них організовується дозвілля: закуповуються системи Т2, ТВ, радіо, настільні ігри, організовуються концерти. У 28 геріатричних пансіонатах встановлено моніторингову систему екстреного виклику, що передається сигналом від ліжка до персоналу.

Командою Фонду організовано та проведено навчання для співробітників геріатричних пансіонатів Київської та Житомирської областей. Регулярно проводиться Всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusyа, спрямований на привернення уваги суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися літні люди України. Також для літніх людей Києва Фонд організовує щотижневі безкоштовні покази сучасного кіно в кінотеатрі Жовтень, регулярні безкоштовні концерти, відвідування музеїв та театрів.