fbpx

У Києві МБФ “Давай Допоможемо” відкрив клумбу у вигляді янгола

Сьогодні в Києві, в рамках реалізації екологічної ініціативи ГК “ЛІГА”, Міжнародний Благодійний Фонд “Давай Допоможемо” за підтримки КП УЗН Солом’янського району відкрила розкішну клумбу у вигляді ангела.

Відкриття арт-об’єкту, розташованого на проспекті Перемоги (в районі метро Берестейська), відбулося в першу річницю з дня заснування Фонду.

Відкриттю клумби передував перформанс, під час якого живої “ангел” роздавав перехожим пам’ятні повітряні кулі. Потім учасники заходу, директор Фонду Ольга Бондаренко, директор КП УЗН Солом’янського району Андрій Мальований, представники громадськості, урочисто перерізали стрічку.

Відкриття_клумби_в_Києві

Таким чином, клумба стала неодмінним художнім елементом садово-паркового мистецтва нашої столиці. Створений з ініціативи благодійного фонду янгол з живих квітів буде нагадувати киянам і гостям столиці про милосердя і необхідності творити добро.

Директор Фонду Ольга Бондаренко вважає, що в умовах нинішньої ситуації в Україні, привернення уваги до благодійності є дуже важливим питанням.

 “У свій перший День Народження ми вирішили зробити особливий подарунок місту і його жителям, який подарує людям гарний настрій і натхнення на великі і добрі справи. За цей рік, завдяки підтримці наших благодійників і друзів, ми змогли залучити більше 3’664’234 грн щоб допомогти 1298 людям. Сьогодні в умовах війни і економічної кризи все більше і більше людей вимагають нашої з вами допомоги, і тому благодійність є вкрай необхідною для нашого суспільства” – підкреслила вона.

Присутній  на заході  директор  Комунального  підприємства  по утриманню зелених  насаджень  Солом’янського  району  Андрій Мальований   відзначив   важливість   відкриття   подібних   арт-об’єктів в Києві.мбф_давай_допоможемо

За  його  словами,  комунікація  з  такими організаціям, як “МБФ “Давай Допоможемо”,  є дуже важливою для міста.” Недостатньо відкрити арт-об’єкт, потрібно щодня, щотижня за ним доглядати, поливати   квіти,   стригти   газон,   дивитися,   щоб   він   був   у нормальному стані. Комунікація потрібна, тому що такі організації, як “МБФ “Давай Допоможемо”, допомагають нам робити місто красивішим”, – підсумував він.

|
Поділитися в соц. мережах: