fbpx

Третю хвилю навчальної програми для працівників геріатричних пансіонатів завершено.

Третю хвилю навчальної програми для працівників геріатричних пансіонатів завершено. Міжнародний благодійний фонд Let’s help разом із Центром ДПО ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” 24-27 червня 2019 року провели навчання для працівників 28 геріатричних пансіонатів Київської та Житомирської областей.

Протягом чотирьох днів 83 учасники, серед яких 15 керівників та 68 працівників молодшого і середнього медичного персоналу, пройшли інтенсивне навчання за напрямками:
– менеджмент та управління (перший день виключно для керівників);
– особливості харчування у літньому віці;
– фандрайзинг для організацій;
– загальні питання та принципи організації паліативної допомоги;
– особливості захворювань у літньому віці та особливості догляду.

В останній день навчання для аудиторії виступила Алла Клименко зі своїм майстер-класом “Як бути щасливим і допомагати від надлишку”. Кожен учасник був задіяний у практичні завдання, мета яких у тому, як найперше допомогти собі, щоб бути щасливим в житті та роботі, і транслювати щастя у суспільство.

МБФ Let’s help ініціював та запровадив дану навчальну програму у березні 2019 року з метою запустити трансформаційні процеси в підході по догляду за людьми літнього віку. Завдання курсу не лише навчити персонал геріатричних пансіонатів основам догляду за людьми похилого віку, а також надихнути покращувати сервіс, який вони надають своїм клієнтам – самотнім дідусям та бабусям, які опинились у таких закладах.

Перші 90 учасників двох хвиль навчальної програми, які відбулись у березні та травні, вже почали натхненно впроваджувати у життя набуті знання – покращилось ставлення до своїх клієнтів, підвищилась уважність та професійний підхід. Керівники надіслали нам перші сервісні плани з ідеями покращення умов перебування в них самотніх бабусь та дідусів.

Про Фонд. МБФ Let’s Help входить в ГК “Ліга” і вже більше чотирьох років піклується про життя літніх людей в Україні шляхом реалізації програми «Гідна Старість». Однією з основних задач Фонду є підвищення цінності літньої людини в суспільстві. Фонд систематично допомагає бабусям і дідусям, які мешкають в геріатричних пансіонатах в шести областях України: Київська, Черкаська, Львівська, Житомирська,Чернігівська та Сумська.

Про програму “Гідна старість”. Благодійна програма “Гідна старість” спрямована на системні зміни в геріатричних пансіонатах. Метою програми є створення гідних умов перебування одиноких людей похилого віку в геріатричних пансіонатах, створення атмосфери рідного дому для них, привернення уваги суспільства до їх проблем і потреб.

#LetsHelp #Гідна_старість #хроніки_навчання_персоналу