fbpx

Старість не в радість

Поїздка команди МБФ «Давай допоможемо» 17.04.2015 р в будинок престарілих в с.Орловка, Чернігівської обл.

В закладі перебуває 30 пенсіонерів, більшість літніх людей прикуті до ліжка, тому будинок для літніх людей завжди дуже вдячний за будь-яку допомогу. Керівник дуже радо нас зустрів і привітно показав всіх “жителів” закладу. Коли ми дивилися в очі стареньких – бачили смуток, самотність, іноді навіть відчай.

Багато хто з них не розуміє, чим заслужив таку старість – бути покинутим напризволяще рідними дітьми, розуміти, що доглядають тебе чужі люди і в цьому місті проходять останні дні до самого кінця життя. Єдине їх забезпечення – це перерахування від держави тільки на найнеобхідніше, тому персонал завжди радий і приймає з вдячністю памперси для дорослих і зручний одяг для людей похилого віку. А літні люди радіють, коли бачать солодощі та фрукти. Їх нікому порадувати навіть такими дрібницями – держава забезпечує лише найнеобхідніше. Команда Фонду привезла їм цього разу:

  • Памперси для лежачих людей
  • Їжу – солодке, мармелад, банани і здобу
  • Побутову хімію – пральний порошок, засіб для миття посуду, туалетів

Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благородної справи і давайте разом допоможемо самотнім літнім людям в с.Орловка!