fbpx

Сім’я Токар організувала “Пельмені-party” мешканцям будинку для літніх людей

Історія благодійництва для сім’ї Токар (Анна Токарь, Ruslan Tokar) розпочалася кілька років тому, коли діти, старший Кирило та маленька Мілана стали активними Волонтерчики нашого фонду. Батьки завжди підтримували дітей, матуся Анна Токарь – завжди з нами в поїздках Волонтерчиків та на інших заходах.

Але цього разу, дорослі вирішили зробити Пельмені-party для підопічних будинку для літніх людей (с.Димер)! Саме цю страву замовили дідусі й бабусі на обід!

Маючи своє власне виробництво пельменів та тефтелів з м’яса перепілок, Руслан та Ганна пригостили смачнющим обідом мешканців закладу. А ще допомогли нам роздати подарунки та поспілкуватися з кожним.

І ми вже розпочали забезпечувати будинки для літніх людей побутовою технікою від наших партнерів ТМ Saturn!Треба бачити щасливі очі дідусів, які отримують в користування сучасні електробритви, та бабусь – які тримають в руках класні новенькі фени!

Щиро дякуємо нашому фотографу Микола Кожемяко (Mykola Kozhemyako) за круті фотки та небайдужість!

Ми привезли реабілітаційне обладнання, засоби особистої гігієни, памперси, радіо, книги, солодощі на загальну суму 7 482 гривень.

Пишаємось цією сім’єю! Дякуємо Вам, наші дорогі друзі! За щирість, участь, небайдужість та бажання змінювати цей світ разом із нами!

 

[widgetkit id=”112″ name=”Поїздка до будинку для літніх людей (Димер), 09.2017″]