fbpx

Різдвяна ельфійська майстерня фонду “Let’s help!” працює на повну!

З 11 січня нам вдалося провідати наших дідусів і бабусь в м. Ржищів, смт Бородянка, с.Грузьке, с.Ревне, с.Перемога, м.Березань, с.Черняхівка, с.Капустинці, с.Димер, с.Прибірськ, м.Переяслав-Хмельницький, с.Горностайпіль!

Завтра навідаємось в с.Чернин. Відзвітуємо окремо, тому що веземо туди волонтерський десант, щоб збирати ліжка!:)

Вважайте, що у нас було 12 святкувань Нового року з 512 людьми!:) Ялинки встановлені та прикрашені, подарунки подаровані, заклади прикрашені 🙂 Бабусі й дідусі – задоволені та щасливі 🙂 Ми – втомлені, але дуууууже щасливі!

Кожному підопічному підготували персональні новорічні подарунки: теплі пледи та солодощі. Кожного особисто привітали від Вас, дорогі друзі!

Дякуємо всім, хто складав нам компанію в поїздках і допомагав Светлана Тимохова, Alexander Morozov, Микола Кожемяко (Mykola Kozhemyako), представники компаній KA Group та NIVEA!

Окрема подяка нашим БОЖИЧІ ансамбль української аутентичної музики. Без їх музики – не було б такого атмосферного свята.

Також, серед подарунків, за особистими бажаннями підопічних, були ноутбуки, бубен, годинник, ТВ-тюнер, книги, діабетичні солодощі. Крім того, в різні заклади було привезено: м’які стільці, ванна акрилова, підгузки, постільна білизна, побутова техніка від наших партнерів Saturn Ukraine

Ми надали благодійної допомоги на 175 867,03 грн!

 

[widgetkit id=”137″ name=”Поїздки Новий рік (2017)”]