fbpx

РЕЗУЛЬТАТЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РЕАЛИЗАЦИИ ПРОГРАММЫ “Достойная старость”.

15 березня в Києві відбувся Третій всеукраїнський круглий стіл на тему: “Результати і перспективи реалізації програми “Гідна старість”.

На зустрічі були присутні представники геріатричних установ восьми районних центрів Київської та Львівської областей, співробітники Департаменту соціального захисту населення та представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

В ході обговорення були підняті такі питання:

– дотримання санітарно-побутових і

морально – етичних норм працівниками установ по відношенню до підопічних;

– дотримання загальних правил аудиту наданої допомоги;

– сегментування людей, які проживають в установах соціального захисту;

– опрацювання єдиного нормативного документа щодо введення в експлуатацію системи бездротового виклику персоналу.

В результаті дискусії учасники дійшли згоди щодо основних векторів реалізації програми на 2018 рік і поділилися досвідом і результатами співпраці з МБФ “Lets help” в 2017 році.

“За минулий рік в рамках програми” Гідна старість” ми замінили посуд в 37 геріатричних центрах, привезли нові ліжка та постільну білизну в 12 будинків для людей похилого віку, закупили кулери для води, столи, стільці, рушники, засоби для реабілітації та особистої гігієни, парфуми, книги і багато іншого. І я хочу подякувати кожному, хто підтримує нашу програму і допомагає в її розвитку! “- каже директор БО МБФ Ольга Бондаренко.

Нагадаємо, що 25 січня 2017 року за підтримки фонду “Let’s help” офіційно стартувала перша в Україні благодійна програма спрямована на системні зміни в будинках для людей похилого віку “Гідна старість”. Метою програми є створення гідних умов перебування самотніх людей у будинках для людей похилого віку, створення атмосфери рідної домівки і привернення уваги суспільства до проблем покинутих літніх людей в Україні.