fbpx

Проект “Чарівна кнопка” у Київській області завершено

Можемо з гордістю говорити про те, що в цьому місяці ми завершили реалізацію проекту “Чарівна кнопка” (системи екстреного виклику) у 30 геріатричних пансіонатах Київської області, а це 1 094 кнопки поруч ліжок, у кімнатах дозвілля, їдальнях, санвузлах.

Дивіться у відео, як це було. Менеджер проекту показує кожному підопічному, як користуватися кнопками та розповідає у відеосюжеті про мету проекту у відео на каналі Youtube 

👉 Також плануємо продовжувати реалізауію проекту “Чарівна кнопка” у геріатричних пансіонатах в інших областях. Долучайтеся до допомоги літнім людям онлайн на нашому сайті www.letshelp.com.ua/campaign/zdorove-zhittya 👈

МБФ Let’s help знає про проблеми літніх людей у геріатричних пансіонатах не з чуток, адже ми опікуємося усіма цими закладами, ми бачимо, як і чим вони живуть. Проблема уваги і своєчасної допомоги є однією з найгостріших. Дідусі й бабусі не завжди можуть покликати по допомогу, а тим більше сходити за нею. З іншого боку, медичних сестер у закладах катастрофічно не вистачає, вони перенавантажені роботою і не завжди можуть оперативно відреагувати на потреби своїх підопічних.

Кнопки екстреного виклику персоналу дають можливість стареньким швидко сповістити медичну сестру про те, що вони потребують допомоги, та вчасно отримати бажане.

Система екстреного виклику складається з кнопки, ретранслятора сигналу, приладів для отримання сигналу – стаціонарного пульта і наручного пейджера для медичного персоналу.