fbpx

Про зміни умов надання адресної допомоги у межах програми «Універсальне середовище» МБФ Let’s help у 2020 році

У 2020 році МБФ Let’s help продовжує розвивати традиції благодійності в Україні, об’єднувати людей та надихати на добрі справи. Основною програмою діяльності Фонду залишається благодійна програма «Гідна старість». Також ми продовжуємо підтримувати дітей з діагнозом дитячий церебральний параліч за благодійною програмою «Універсальне середовище», лише змінили умови надання адресної допомоги. 

Ми розуміємо бажання батьків допомогти своїй дитині пройти необхідний курс реабілітації та покращити її стан здоров’я. Міжнародний благодійний фонд Let’s help  більше 4 років надає адресну допомогу дітям з діагнозом дитячий церебральний параліч і є експертами у даному напрямку надання допомоги. За цей час ми ознайомилися з підходами до надання реабілітаційних послуг у приватних та державних закладах.

Раді вам повідомити, що в Україні в 2019 році запроваджено новий механізм забезпечення реабілітацією дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу. За цим механізмом дитина з діагнозом ДЦП має можливість пройти реабілітаційні програми за державний кошт за механізмом «гроші ходять за людиною». Розпорядником бюджетних коштів є Міністерство соціальної політики України. 

Мало хто з батьків знає про такі можливості і не використовують їх. Більшість довіряє роботу зі своїми дітьми лише приватним реабілітаційним закладам, оминаючи державні. Наша команда детально вивчила питання надання допомоги за даним механізмом, отримала експертну думку фахівців даної сфери та переконалася у результативності підходу. Запевняємо Вас, державні заклади мають високий рівень кваліфікації співробітників, які проходять регулярні навчання за кордоном, застосовують сучасні методи лікування, покликані не лише допомогти дитині одноразово, але й навчити батьків методикам самостійної роботи для поліпшення її стану. Такий підхід дозволяє батькам кожного дня займатися зі своєю дитиною та отримувати кращі результати. 

Фонд Let’s help підтримує програми та ініціативи Уряду та Міністерства соціальної політики у напрямку реабілітації та лікування дітей з діагнозом ДЦП. Наша команда прийняла рішення про внесення змін до умов надання адресної допомоги у рамках благодійної програми «Універсальне середовище». З 2020 року МБФ Let’s help розглядає можливість допомоги дітям з діагнозом ДЦП за наступних умов:

  1. Якщо родина дитини з діагнозом ДЦП скористалася державною програмою за механізмом «Гроші ходять за людиною» (Постанова КМУ від 27.03.2019 №309) протягом останніх 6 (шести) місяців і згодна пройти повторно курс реабілітації в державному реабілітаційному центрі та надати усі необхідні документи. 
  2. Сума реабілітації для І-ІІ ступеня обмеження життєдіяльності складає до 16 000 гривень, для ІІІ ступеня – до 25 000 гривень.  

Ознайомитися з переліком державних реабілітаційних закладів та програмою «Гроші ходять за людиною» та інформацією щодо механізму забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю, нормативними документами, актуальним переліком реабілітаційних установ ви можете на сайті Міністерства соціальної політики України за посиланням www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html.

Для того, щоб подати заяву на отримання допомоги у нашому Фонді, потрібно ознайомитися із Правилами роботи МБФ Let’s help та заповнити анкету на сайті Фонду за gпосиланням www.letshelp.com.ua/get-help. У відповідь на зазначену вами адресу електронної пошти ми  надішлемо перелік необхідних документів. Після вивчення питання координатор напрямку зв’яжеться з вами для уточнення деталей.