fbpx

Представники Let’s help відвідали фотовиставку #забутипровік, відкриту в центрі столиці  1+1 media

Фотовиставку можна переглянути до 27 вересня в БУХТА Art Space (Річковий вокзал «Київ»). Вхід вільний.

У рамках масштабної соціальної ініціативи 1+1 media #забутипровік, 18 вересня в БУХТА Art Space відбулось відкриття однойменної фотовиставки. До 27 вересня у Річковому вокзалі «Київ» представлені 29 світлин Вікторії Квітки з учасниками проєкту. Серед них є й зірки українського шоу-бізнесу, Народні артисти України, актори, ведучі, журналісти, а також непублічні люди, які мають потужну історію успіху та на власному прикладі доводять, що бути затребуваними та впевненими в собі професіоналами – це не про вік, а про віру в себе та свої ідеї.

 

   

 Зокрема, Людьми Ідей+, як називає їх команда проєкту, стали:  Остап Ступка, Олег Скрипка, Володимир Горянський, Анатолій Гнатюк, Алла Кудлай, Павло та Марина Зіброви, Марина Морозова, Тіна Антуф’єва, Наталя Кара, Володимир Дорош, Костянтин Грубич, Анатолій Єрема, Наталка Підлісна, Валерій Петров, Віктор Гострий, Алла Сердцева, Костянтин Данилюк, Микола Бобко, Олег Лінник, Анатолій Чудаса, Олег Буренін, Юрій Коваленко, Андрій Цаплієнко, Альберт Єсаков, Соломія Зінчук, Людмила Сатишева, Орест Кінаш. Прочитати їхні історії та переглянути частину світлин можна на сайті https://ideaspeople.1plus1.ua/

Як зазначають організатори, мета фотовиставки – показати різним аудиторіям, що можна і після досягнення певного віку залишатись успішними, цілеспрямованими та руйнувати суспільні стереотипи. А ще – не боятись змінювати сферу діяльності та бути готовими повернути своє життя на 360°. 

«Це дуже важливий проєкт як у глобальних масштабах, так і для мене особисто. Історія кожного героя для мене особлива та цінна. Усі вони фантастичні і надихають сьогодні бути кращими, ніж вчора», – розповіла Вікторія Квітка, фотограф проєкту.

Ведучим заходу став Руслан Сенічкін, а хедлайнерами вечора – легендарні Воплі Відоплясова, які подарували усім присутнім справжній рок-концерт.

Представники фонду Let’s help та соціальної ініціативи 1+1 media  #забутипровік планують об’єднати зусилля задля досягнення спільної мети та обміну досвідом.