fbpx

Помічники Святого Миколая завітають до стареньких у Горностайпіль

Святий Миколай приходить до всіх нужденних і всім помагає. Самотнім літнім людям у Горностайполі він передає вітання і подарунки через своїх маленьких помічників – наших волонтерчиків.

17 грудня 2016 року команда волонтерчиків Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» провідає стареньких у Горностайпільському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів.

Дітки везуть самотнім бабусям і дідусям багато подарунків та гарантують гарний настрій, бо підготували цікаву концертну програму. А ще мають зворушливий сюрприз – власноруч зроблені ялинкові іграшки для кожного старенького. Спеціально заради цього 4 грудня волонтерчики побували на фабриці ялинкових прикрас, що у селі Клавдієво-Тарасове Київської області.

Самотні мешканці будинків престарілих чекають подарунків від Святого Миколая не менше, ніж діти, і так само щиро радіють кожному, навіть найменшому прояву уваги. Станьте Святим Миколаєм для стареньких, подаруйте їм хвилини радості у цей особливий день. Не знаєте як? Дзвоніть (044) 221-61-21, ми підкажемо.