fbpx

Життя в лісовому царстві

Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо!” 12.06.2015 р. до будинка для літніх людей у м. Києві.

Сьогодні команда МБФ «Давай Допоможемо» відвідала будинок для літніх людей у м.Києві. З перших хвилин перебування у пансіонаті ми були приємно вражені.
На 4 гектарах лісу, в тихій спокійні місцевості розташований будинок для літніх людей, у якому мешкає 173 людини. Як сказав нам замісник директора … «тут життя тільки починається».

І дійсно, мешканці пансіонату, вік яких від 27 і до 99 років, мають змогу почитати книжки, кількість яких, до речі, сягає 8,5 тисяч, пограти в шахи чи більярд, відвідати спортзал чи прогулятись стежками з-поміж величних сосен. Як розповідала нам директор Антоніна Михайлівна, у пансіонаті траплялись і романтичні історії, одруження та сімейні драми, а дідусі та бабусі найбільш охоче читають романи про кохання та детективи.

Після прогулянки по території пансіонату з впевненістю можемо сказати, що це дійсно будинок для літніх людей-відмінник, адже тут все виглядає на «5», а персонал та співробітники з особливою відповідальністю та щирою любов’ю опікують мешканців пансіонату. Хочемо побажати наснаги директору та колективу геріатричному пансіонату!

Цього разу команда привезла:

  • миючі та пральні засоби
  • памперси