fbpx

Перша хвиля навчальної програми для працівників геріатричних пансіонатів завершена.

Друзі, поспішаємо поділитися з вами дуже радісною новиною.

В рамках програми “Гідна старість” наш фонд спільно з Інститутом геронтології провели перший навчальний курс для працівників геріатричних пансіонатів.
30 учасників, серед яких керівники та їх колеги чотирі дні в інтенсивному режимі здобували
знання та навички, які допоможуть якісно надавати послуги своїм клієнтам – дідусям та бабусям, які проживають у даних закладах.

Три дні були присвячені правилам догляду, гігієни та наданню медичної допомоги для підопічних. Четвертий день керівники отримали знання з менеджменту та управління.

Кожен випускник програми отримав навчальні відеоролики, які були попередньо відзняті Фондом та сертифікати про проходження навчання. А кожен керівник отримав завдання підготувати сервісний план для закладу, який він буде впроваджувати для покращення життя підопічних.
Медсестри та молодший медичний персонал отримали нову форму, взуття, мотивуючі плакати в кімнату для персоналу, а керівники закладів – книгу, яка допоможе їм майстерно управляти закладом та фотоальбоми, де вони можуть “зберігати” приємні моменти з родинного життя своїх колег та підопічних.
Але на цьому навчальна програма для наших учасників незакінчена, кожного місяця ми будемо надсилати на e-mail додаткову навчальну інформацію і приклади досвіду інших країнах. А наприкінці року Фонд обере двох переможців в категоріях: “Кращий працівник” та “Кращий геріатричний пансіонат” за трансформаційні зміни, які пов’язані з життям людей в геріатричних пансіонатах.

Ми впевнені, що знання, які отримали працівники закладів допоможуть їм зробити життя бабусь і дідусів гідним. Це була пілотна програма. Тепер ми готуємося приймати наступну групу на навчання. Побажайте нам успіхів!