fbpx

ОСТАННІЙ ПРИЧАЛ У ЖИТТІ

Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо!” 04.06.2015 р. у будинок для літніх людей у смт. Бородянка.

Старенькі і розгублені… Заходиш у кімнату до одинокої бабусі у будинку для літніх людей, а вона питає: «Ви до мене? Ви моя родичка? Дуже приємно, я так рада, що мене навідали, просто я не пам’ятаю вас…» І стоїш ти такий розгублений і не знаєш, як вірно відповісти літній бабусі, коли бачиш її очі повні надії та радості, що її нарешті навідали. Зовсім не важливо хто, головне провідали.

А в сусідній кімнаті живе подружжя. Познайомилися вже тут, у будинку, 13 років тому і одружилися – дуже мила історія кохання. Таких історій тут вистачає, щимить серце та підступають сльози. І таких людей багато, аж 85 чоловік у будинку для літніх людей у смт. Бородянка.

Наша команда навідалася до них в гості, познайомилася та склала своє враження. Дуже приємно та тепло зустріла нас адміністрація. Директор закладу, Наталія Василівна, працює тут вже 32 роки. Можна сміливо сказати, що людина на своєму місці. Підопічні мило її називають «Ластівка наша!» – сувора, але справедлива. В закладі дуже чисто, гарно, добре оснащенні медичні кабінети. Бабусі та дідусі в будь-який момент можуть поміряти тиск чи цукор, відвідати парикмахерську, або навіть спортивну залу! Так-так, спортом тут полюбляють займатися старенькі. До речі, їм дуже необхідне нове спортивне обладнання – це гімнастичні палиці, м’ячі, тренажери. Завжди раді і памперсам у цьому закладі, тому що є і лежачі одинокі пенсіонери. Не маючи хорошого державного фінансування, директор закладу дуже піклується про стареньких і старається своїми силами зробити для них максимально комфортні умови проживання, харчування та медицини. Тому що це їх останній причал у житті… Вони заслуговують на краще!!!

Команда Фонду привезла цього разу:IMG_0223

  • памперси
  • солодощі
  • пральний порошок
  • миючі засоби для посуду
  • миючі засоби для туалетів