fbpx

Оля та Андрій Самсонови успішно пройшли реабілітацію

Нагадаємо, Оля та Андрій Самсонови потребували реабілітації й ми взялися домогти.

У Олі і Андрія були проведені: нейрофізіологічна корекція хребта за методикою В. І. Козявкіна, рефлексотерапія, комплекс масажу, мобілізуюча гімнастика, мобілізація периферичних суглобів, апітерапія, механотерапія, бігова доріжка, віброекстензор, світло терапія, орофаціальний масаж.

У Олі в результаті проведеного лікування м’язовий тонус в лівій верхній кінцівці з тенденцією до нормалізації. Збільшився обсяг пасивних та активних рухів. Покращилась дрібна моторика лівої руки. Інтенсивність сухожильних рефлексів не змінилась.

Оля продовжує займатися своєю улюбленою справою, а саме плетіння бісером. Завдяки реабілітації в більш вільніше почали рухатися пальчики на лівій руці і Оля тепер з радістю плете бісером!

Реабілітація у Андрія пройшла теж добре, хоча деякі сеанси давались важко. Після реабілітації він став дуже активним і набагато уважнішим. Багато ходить з допомогою, або тримаючись за опору, але все одно це великий результат. Рівніше стоїть при допомозі, тримає спину при сидінні і як справжній чоловік дуже полюбляє кататися на дитячій машині і мопеді.

Дякуємо, друзі:) Ви змінюєте життя. Що може бути важливішим?