fbpx

Один казковий день для вихованців білоцерківського будинку-інтернату «Злагода»

Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» та його партнери – музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» та заклад харчування «БургерМакс» – подарували незабутній день дітям-сиротам з Білоцерківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода». Весь день 22 листопада 18 вихованців сиротинця провели в Києві, де дізналися багато цікавого та смачно пообідали.

Спочатку завітали до музею «Експериментаніум». Завдяки інтерактивним експонатам музею дітки змогли відчути себе справжніми дослідниками. Вони з цікавістю спостерігали, як зароджується торнадо, зазирали у нескінченність, створювали блискавку – словом, зробили чимало нових відкриттів.

Також діти спробували себе у ролі пожежників – посиділи за кермом справжньої пожежної машини. А ще вони мали можливість погратись з експонатами: розкрутити, натиснути, потягнути, штовхнути – і на власні очі побачити, як працює той чи інший фізичний закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Після цікавої, насиченої та емоційної екскурсії на діток чекав ще один сюрприз – смачний обід в «БургерМакс». Ресторан «БургерМакс» вже неодноразово надавав підтримку дітям-сиротам, тому дітки вже знають, що у «БургерМаксі» завжди радо зустрінуть і смачно нагодують. Під час обіду дітки сміялись та раділи, а наприкінці щиро подякували, кажучи, що їм неймовірно все сподобалось.

Дуже важливо допомагати дітям-сиротам соціалізуватися, дарувати їм враження та незбутні емоції. Як показує наша практика, вони все запам’ятовують і потім з теплом згадують!

Команда Благодійного фонду «Давай допоможемо» щиро дякує нашим друзям – музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», ресторану «БургерМакс» та особисто його власнику Олександру Абажеру за те, що допомогли створити для знедолених дітей цю маленьку казку!

[widgetkit id=”70″ name=”Злагода в Києві 22.11.2016″]