fbpx

Дитяча мрія

Поїздка команди МБФ «Давай допоможемо» 8.04.2015 р. у Дитячий будинок  у с. Вовчків, Київської обл.

У закладі виховується 15 дітей віком від 4 до 16 років. Під час візиту, ми привезли дітям смачні солодощі та хотіли запитати про їх бажання та потреби. На наше здивування, діти не почали просити нові телефони або речі. Ми були дуже розчулені, коли діти-сироти  попросили зробити для них шашлик, якого вони ще не коштували в житті, і провести з ними час, пограти у футбол.

Більшість вихованців інтернату — хлопчики. А вихователі і персонал — це жінки. Отже, можна зрозуміти, чому дітям так хочеться провести час із чоловіками і пограти у чоловічі ігри. DSC_7786Наша команда із чуйністю і увагою поставилася до прохання дітей, і вже у травні запланувала провести пікнік, на який приїде багато чоловіків — будуть разом з хлопчиками готувати “чоловічий” шашлик 😉 і грати у футбол. Якщо у вас виникає бажання приєднатися і подарувати дітям свою турботу та увагу — приєднуйтесь до нашої події, і отримуйте детальну інформацію про поїздку та про те, як ви можете допомогти. Команда Фонду привезла дітям-сиротам цього разу:

  • одяг для вихованців;
  • фрукти і солодощі;
  • побутову хімія (пральний порошок, засоби для миття посуду, туалету і т.д.)

Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо дітям–сиротам у дитячому будинку «Пролісок»!