fbpx

Тварини потребують допомоги!

Поїздка команди МБФ «Давай допоможемо» 8.04.2015 р. у Притулок для тварин “Сіріус” в с.Федорівка, Київської обл.

Притулок “Сіріус” є найбільшим в Україні і вміщає на сьогодні близько 2500 бездомних тварин. За роки своєї роботи, починаючи з 2000 р., співробітники притулку стерилізували та влаштували в сім’ї тисячі тварин. На фотографіях ви можете побачити умови, в яких працюють люди – катастрофічно не вистачає персоналу, щоб доглядати за тваринами.

shutterstock_110881364

Притулок потребує також матеріальної підтримки: годують тварин двічі на день, печі працюють цілодобово на дровах – тому є щомісячна потреба у величезній кількості крупи (біля 12.000 грн/міс.) та постійна потреба в дровах – однієї машини вистачає лише на 5 днів. Персонал працює по 15-18 годин, в спеку до +40С і в мороз до -25С. Опалення та світло на території притулку відсутнє. Через таке сильне навантаження дуже часто ламається обладнання, тому притулку дуже необхідні тачки для перевозу їжі!

Очевидно, що тварин тут дійсно люблять і добре турбуються про них, але команда притулку дуже потребує нашої з вами допомоги. Кожен з нас може допомогти притулку, якщо візьме до себе додому хоча б одну тваринку, замість того, щоб витрачати гроші на дорогу породу. На сьогоднішній день у притулку є нагальна потреба закінчити будівництво ветеринарного кабінету. Наш Фонд хоче допомогти реалізувати цей проект. Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо тваринам притулку “Сіріус”!

|
Поділитися в соц. мережах: