fbpx

Новий посуд в геріатричному центрі у м. Ржищеві

Наша п’ятниця видалася продуктивною та корисною. Навідалися до геріатричного центру у місті Ржищеві, де проживають люди похилого віку та інваліди.

Якщо закрити очі на всі негаразди та побутові проблеми, наше спілкування зі старенькими – це можливість почути багато цікавих історій. Юрій Сергійович розповів нам історію свого життя та дав поміряти генеральську форму, Лідія – прочитала вірші. Напевно, найцінніше, що ми даруємо один одному зі старенькими – це спілкування та щирість.

 

[widgetkit id=”100″ name=”Ржищев – 15.06 (1)”]

 

 

А ще ми помітили, як змінюється настрій людей, коли вони помічають в гостях наших волонтерчиків:) В такі моменти починають сяяти посмішки на обличчях! 🙂

Окремо дякуємо Evgenia Rusnak, що склала нам компанію та допомогла в цій поїздці. Вже дорогою додому ми запитали Женю, чому вона їздить з нами до стареньких. Женя відповіла, що в її сім’ї такого ніколи би не сталося, щоб хтось із старших в родині залишився самотнім в такому будинку. Це просто неможливо.

Світ тримається тому, що є такі люди, як Женя – щирі, небайдужі, вірні. Ми мріємо, щоб “Жень” ставало все більше, а самотніх стареньких – все менше!

Раді повідомити, що #ГіднаСтарість успішно працює!:) Ми оновили набори посуду (93 персони) в цьому будинку. Ще привезли 3 кулери з водою (на кожний поверх), пральний порошок, засоби для миття посуду, засоби індивідуальної гігієни, солодощі та гранолу з журавлиною.

 

[widgetkit id=”101″ name=”Ржищев 15.06 (2)”]