fbpx

Нові сни у мешканців будинку для людей похилого віку (с.Димер)

Мешканці будинку для людей похилого віку (с.Димер) отримали вчора нові комплекти постільної білизни, рушники та наматрацники від співробітників МБФ “Let’s help!”.

Не завжди будинки для людей похилого віку в Україні обладнанні сучасними ліжками, ортопедичними матрацами, якісною та пригодною для використання постільною білизною та рушниками.  Часто, люди користуються запраними, дірявими та старими речами. В межах проекту “Комфортне життя” програми “Гідна старість” МБФ “Let’s help!” поставив на меті повну заміну непригодних для використання ліжок, матрація, ковдр, подушок та постільної білизни.

Ми плануємо закінчити реалізацію проекту в будинках Київської області протягом 2018 року. Вчора, за планом, відбулась заміна комплектів постільної білизни, рушників та наматрацників для мешканців будинку для людей похилого віку села Димер.

До процесу заміни долучились волонтери фонду: Олена Бенда-Тарасенко та Зіна Пузерей.

Фонд надав закладу благодійної допомоги на  21 836,47 гривень. Ми привезли засоби індивідуальної гігієни (зубні пасти, підгузки, пральний порошок), комплекти постільної білизни, рушники та наматрацникі на 25 осіб (із додатковими комплектами).

[widgetkit id=”139″ name=”Поїздка 18.01.2018 (Димер)”]