fbpx

Нові ліжка в Таращанському геріатричному пансіонаті!

В суботу працювали в Таращанському геріатричному пансіонаті, разом із волонтерами.

Напрацювались:) Ми привезли 30 новеньких ліжок “Еріка” та 5 медичних багатофункціональних ліжок! Звичайно, це все треба було зібрати, встановити, перестілити:)

Всі дідусі й бабусі вийшли до коридору, сиділи та спостерігали за нами з цікавістю:) Деякі – намагались допомагати, хто словом, хто ділом!:) Бабуся Тетяна контролювала, щоб ніхто нічого не втратив з цією метушнею. А дід Володя підтримував нас розмовами про книгу Оноре де Бальзака, яку читав:)

Наші волонтери втомились, роботи було багато! Але ми всі щасливі, що встигли до Нового року подарувати нові ліжка!

Дякуємо чоловікам, хто не відмовив, не підвів нас та допоміг Alexander Prokopenko, Лемза Руслан, Nikolay Tsarenko та Антон Сытник!

Дякуємо Тамила Немченко та Faina Tedeeva за допомогу!

Ми привезли благодійної допомоги на суму 285 333,05 гривень. Крім ліжок, забезпечили всіх 40 новими ортопедичними матрацами, 5 медичними матрацами, 40 наматрацниками, 40 ковдрами, 25 подушками, 100 рушниками, 100 комплектами постільної білизни, 86 пледами та 86 упаковками солодощів.

Також вдячні ресторану Paul за надзвичайний торт та свіжий запашний хліб для наших підопічних! Це неабияке свято для людей, куштувати такі смачні продукти!

[widgetkit id=”138″ name=”Чернин 12.2017″]