fbpx

Нові диван та телевізор в Переяслав-Хмельницькому будинку для літніх людей

Звітуємо про чергову поїздку фонду. Вчора відвідали Переяслав-Хмельницький будинок для літніх людей.

Кожного разу ми залучаємо до поїздок все більше волонтерів. Цього разу з нами були Anastaci Grytsynger та Mariia Didkovska. Дівчата провели багато часу в розмовах із старенькими та привезли памперси, пелюшки, фрукти та солодощі! Але найбільший подарунок – це, звичайно, спілкування та увага.

Ми, як фонд, намагаємося вирішувати матеріальні питання. Але без Вас, дорогі друзі, нам досить важко вирішити питання дефіциту спілкування. Отже, ми щиро вдячні Марії та Насті, що долучилися!

Про душевне: коли роздавали печиво та фрукти, бабусі дуже зраділи, що зможуть сховати подарунок, щоб залишити для того, щоб пригостити гостей, які до них навідуються: онуків та племінників. Ось так, обмежуючи себе в досить скромному харчуванні, старенькі намагаються порадувати гостей.

Навіть нас пригостили!:) Кухарі будинку приготували нам справжні українські вареники на пару з вишнею з власного саду! Тут вже ми всі забули про свої дієти J Було дуже смачно!

Переяслав-Хмельницький будинок для літніх людей вчора отримав від нас матеріальної допомоги на суму 35 005,20 гривень. Ми замінили диван, привезли новий телевізор LG з кронштейном, 12 ролетних штор, засоби особистої гігієни (пелюшки та памперси – 44 уп.), печиво, цукерки, бісквіти, свіжі фрукти (полуниця, нектарин, персики, черешня, абрикоси).

 

[widgetkit id=”104″ name=”Переяслав-Хмельницкий 05/07″]