fbpx

Нова постільна білизна у підопічних будинку для людей похилого віку с.Капустинці

26 січня співробітники та волонтери МБФ “Let’s help!” відвідали підопічних Яготинського районного терцентру соціального обслуговування с.Капустинці. З метою реалізації проекту “Комфортне життя” програми “Гідна старість” фонд забезпечив заклад двома комплектами постільної білизни та рушниками для кожного мешканця будинку. Завдяки ініціативі, люди зможуть змінити діряву та запрану постіль на нові комплекти.

Нагадаємо, що в межах реалізації програми “Гідна старість” фонд здійснює заміну ліжок, матраців, наматрацників, подушок, ковдр, постільної білизни та рушників у кожному будинку для людей похилого віку в Київській області. На сьогодні, фонд повністю забезпечив всім вищеперерахованним будинки в селах Грузьке, Чернині та місті Березань. Повністю замінена постільна білизна та рушники в будинках Прибірська, Димера та Капустинців. До кінця 2018 року фонд планує зробити повну заміну по всіх будинках області.

Будинку с. Капустинці фонд надав благодійної допомоги на 19 172,08 гривень. Привезли по 2 комплекти постільної білизни та по 2 рушники 22 особам, засоби особистої гігієни, солодощі.

[widgetkit id=”140″ name=”2018 (Січень , с. Капустинці)”]