fbpx

Насичена субота: 17 грудня відбудуться три події на підтримку самотніх стареньких

Субота 17 грудня 2016 року буде особливо насиченою доброчинними подіями. Напередодні Дня Святого Миколая пройдуть одразу три акції на підтримку покинутих пенсіонерів у будинках престарілих Київщини.

1. Команда волонтерчиків Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» провідає стареньких у Горностайпільському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів. Дітки везуть самотнім бабусям і дідусям багато подарунків та гарантують гарний настрій, бо підготували цікаву концертну програму. А ще мають зворушливий сюрприз – власноруч зроблені ялинкові іграшки для кожного старенького. Спеціально заради цього 4 грудня волонтерчики побували на фабриці ялинкових прикрас, що у селі Клавдієво-Тарасове Київської області.

2. Світлана Маслєннікова, відомий інструктор з йоги, проводить благодійне заняття для всіх бажаючих. Тренування у рамках проекту Світлани Маслєннікової «Йога во благо» пройде у бізнес-центрі IQ (м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15). Вартість майстер-класу – 500 гривень. Усі зібрані кошти підуть на підтримку самотніх літніх дідусів та бабусь у будинках престарілих у рамках програми «Гідна старість».

3. Представники компанії ЛІГА:ЗАКОН разом із співробітниками Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» здійснять поїздку до Таращанського геріатричного пансіонату. «Лігівці» везуть самотнім дідусям і бабусям надзвичайно потрібний подарунок – новий склокерамічний посуд. А фонд «Давай допоможемо» – презент від доброго і чуйного партнера, компанії L’Oreal Ukraine.

Дякуємо усім нашим друзям і партнерам – помічникам Святого Миколая, які дарують сюрпризи і гарний настрій самотнім літнім людям!