fbpx

Моніторинг вакцинації підопічних БФ Let’s help

14 квітня в Україну доставили 177 тисяч доз вакцини проти коронавірусу Pfizer, які в першу чергу спрямують на вакцинування людей, які перебувають у геріатричних пансіонатах, та співробітників цих закладів.

Кампанія з вакцинації розпочалася з Київської області. Першими отримали щеплення підопічні Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. 18 квітня до пансіонату доставили 120 доз.

Команда фонду МБФ Let’s help  виїхала на місце, щоб промоніторити, як відбувається вакцинація.

За словами в.о. директорки пансіонату Інни Артуровни Іваненко загалом у їхньому закладі щеплення отримають 418 осіб: 338 підопічних та 80 осіб персоналу.

Вакцинацію проводить мобільна бригада Ірпінського міського центру медико-санітарної допомоги.

Першу дозу вакцини усі отримають 18-20 квітня, наступну – через місяць.

Як повідомив директор Департамента соціального захисту КОДА Мещан Ігор Вікторович, загалом на першу хвилю вакцинації у Київській області виділено 1170 доз, вакцинацію в усіх геріатричних закладах планується завершити за 14 днів.

Проведення першого щеплення супроводжувала делегація у складі головного санітарного лікаря України Віктора Ляшко, директора демартаменту охорони здоров’я КОДА Олени Єфименко та координатора з вакцинальної кампанії по Київській області Сергія Мартинчука.

Перші щеплені почувають себе добре, лише трохи збентежені увагою телекамери та фотографів.

|
Поділитися в соц. мережах: