fbpx

Міні-пікнік у затишній альтанці

Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 17.06.2015р. до дитячого будинка “Чебурашка” у смт. Рокитне, Київської обл. Зараз тут живе 11 вихованців, 3 з них випускники і готуються до складання ЗНО.

Нажаль, через похмуру погоду ми не змогли поїхати на річку. Однак, вихованці та вихователі досить швидко зорієнтувалися і ми провели міні-пікнік в альтанці біля корпусу. Ми хотіли здивувати дітей заморськими ананасами, але вихованці були більш раді вітчизняному морозиву.

Хлопці дуже зраділи новим волейбольний мячам і одразу запросили нас зіграти дружній матч. Маленькі дівчатка Діана і Яна захопливо малювали крейдою класики та малюнки, по яких ми, до речі, дуже охоче стрибали. А ось Саша спробувала себе у ролі фотографа.

Ми поспілкувалися з вихованцями, дізнались про те, чим вони хочуть займатись в майбутньому. Хтось планує вступати до професійного училища, а от хлопець Вова хоче стати дизайнером і зараз практикується малювати портрети. Діти не хотіли відпускати нас і попросили приїхати якомога скоріше. Ми зарядились позитивними емоціями і готові працювати ще активніше, аби в подальшому допомогати  таким прекрасним діткам .

Цього разу команда привезла

  • Солодощі та фрукти
  • Одяг
  • Надувний матрац
  • Волейбольні м’ячі, боксерські рукавички, бадмінтон
  • Пральний порошок