fbpx

Проект “На захисті новіх життів” реалізовано!

В середу, 04 травня 2016 року, на баланс єдиного Київського інфекційного пологового будинку №4, було передано медичне обладнання преміум-класу, яке дозволить врятувати безліч життів новонароджених немовлят та їхніх матерів. Все це було реалізовано не завдяки державі, а спільними зусиллями благодійної організації “МБФ”Давай Допоможемо” і найбільших меценатів проекту, які входять до ініціативної групи ” Здорова нація” на чолі з Катериною Павлівською. Для закупівлі в пологовий будинок Монітору PRIZM3 і Монітору CX 210 було зібрано значну суму в 94,190 тис. грн.

За словами головного лікаря, завідувача кафедри – головного спеціаліста МОЗ України з акушерства та гінекології, члена-кор. НАМН України, професора Камінського Вячеслава Володимировича, без такої апаратури неможливо надавати необхідну допомогу матерям у важкому стані після пологів, і це обладнання вкрай необхідне для пологового будинку.

“У боротьбі за життя матерів ми повинні діяти дуже швидко, не втрачаючи ні секунди, і тепер за допомогою нового сучасного обладнання, ми можемо своєчасно надати всю необхідну невідкладну допомогу. Сьогодні, завдяки тому, що пологовий будинок успішно оснащений новітнім моніторинговим обладнанням, ми можемо точно стежити за станом пацієнтів, що дозволить швидко зреагувати і надати їм всю необхідну допомогу. Ми неймовірно вдячні Фонду і основним меценатам за допомогу, переоцінити яку просто неможливо “, – сказав він.

Така допомога, відзначають в пологовому будинку, є вкрай важливою, адже в середньому за рік пологовий будинок приймає 1200 майбутніх матерів, з яких близько 240 перебувають у вкрай важкому стані і потребують невідкладної допомоги.Киевский_роддом_№4

Голова Правління Благодійного фонду Ольга Бондаренко вважає, що пологові будинки потребують особливої ​​уваги.

“Ми були дуже раді допомогти придбати і передати Київському інфекційному пологовому будинку №4 найновіше сучасне обладнання, яке забезпечить своєчасне надання невідкладної допомоги матерям у важкому стані. У недавньому минулому ми з ініціативною групою вже передавали необхідне обладнання ворзельському пологовому будинку, яке тепер допомагає рятувати життя багатьох немовлят. Таким чином, ми і надалі плануємо не залишати тему пологових будинків без уваги, для забезпечення безпечного і щасливого народження нового покоління”, – вважає вона.

На урочистому заході, що проходив за адресою м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 16, в присутності преси, найбільших меценатів проекту, представників Фонду та зацікавлених людей, вся закуплена медична апаратура була успішно прийнята на баланс пологового будинку.