fbpx

ЛІГА:ЗАКОН привезла новий посуд у Таращанський геріатричний пансіонат

17 грудня 2016 року колектив компанії ЛІГА:ЗАКОН у супроводженні співробітників Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» здійснили поїздку до Таращанського геріатричного пансіонату.

Протягом попередніх кількох тижнів працівники ЛІГА:ЗАКОН здійснювали збір коштів на підтримку програми «Гідна старість» фонду «Давай допоможемо». «Лігівці» зібрали 35 тисяч гривень, які вирішили спрямувати на проект «Улюблена чашка» з придбання для будинків престарілих сучасного склокерамічного посуду замість залізного, з якого сьогодні змушені харчуватися самотні старенькі.

У Таращанському геріатричному пансіонаті сьогодні перебувають 85 самотніх літніх людей, 50 з яких – лежачі. На кожного з них було закуплено комплект якісного посуду (тарілки, чашки, столові прибори), які «помічники Святого Миколая» особисто привезли і власноруч вручили стареньким.

Мешканці пансіонату і гості одразу «опробували» новий посуд – разом випили чаю та скуштували фрукти.

Також бабусі та дідусі отримали у подарунок косметичні засоби від нашого партнера L’Oreal Ukraine.

Коли Святий Миколай фізично не може навідати усіх, на допомогу йому приходять добрі та небайдужі люди. Дякуємо усім помічникам Святого Миколая, які подарували відчуття свята знедоленим старим.

[widgetkit id=”72″ name=”Поїздка в Чернин 17 грудня 2016″]