fbpx
Олійник_Сашко

МБФ «Давай допоможемо» переміг в номінації «Інновації в благодійності»

24 березня 2016 року о 18:00 в приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015».

«Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо», що входить до складу Групи компаній «ЛІГА»,  посів перше місце у спеціальній номінації «Інновації у благодійності».

«Ми стали найкращим інноваційним фондом України! 24 березня тепер важлива дата для нашого Фонду – наше перше офіційне визнання. Дуже зворушливо і надихає робити іще більше і більше добрих справ! І все це ми зробили разом!..» – прокоментувала на своїй сторінці у соціальній мережі Голова Правління «Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» Бондаренко Ольга Григорівна.3

Кращі українські доброчинці – благодійні та громадські організації, волонтери, бізнес-компанії, дитячі й юнацькі колективи і приватні особи  отримували найвищу доброчинну нагороду України – Янгола Добра, а разом з нею визнання і подяку від усього українського суспільства.

Конкурс «Благодійна Україна – 2015» стартував 14 вересня 2015 року. Він проводився у 10 основних і 4 спеціальних номінаціях; ще 3 номінації для волонтерів введені у конкурс під патронатом Міністерства соціальної політики України. Також запроваджені спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист, допомога захисникам України.

На адресу Оргкомітету надійшла рекордна кількість заявок – 712. Заявки оцінювала Національна конкурсна комісія та запрошені експерти.

Вітаємо усю команду «Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» із цим досягненням і бажаємо нових перемог!

2

|
Поділитися в соц. мережах: