fbpx

Маленькі друзі з Білоцерківського дитячого будинку-інтернату

Минулого тижня ми завітали до наших друзів з Білоцерківського дитячого будинку-інтернату. Як ви пам’ятаєте, там проживають 178 дітей з ураженням центральної нервової системи від 5-ти років. Переважно хлопці. Виростаючи, деякі з них залишаються у будинку і допомогають доглядати територію, піклуються про маленьких. Деякі з них навіть працевлаштовані тут.

Малеча була дуже рада нашому приїзду. Ми поцікавились у кожної групи, як в них справи, трохи поспілкувалися та пригостили смачними кексами. Діти віддячили нам веселими посмішками та навіть повітряними поцілунками.

Нам також показали майстерню, де хлопці розвивають моторику рук: там вони розмальовують дощечки, ліплять фігурки з глини та гіпсу, шиють різні речі. У них дуже гарні роботи. Взагалі, дітки там дуже талановиті і охоче приймають учать у виставах, концертах, які влаштовуються в інтернаті.

Ось, наприклад, надзвичайний хлопець Сергій. Він мріє стати артистом. І ми можемо сказати, що в нього є талант і неймовірно чудова пам’ять. Сергій нам читав вірші, та так виразно, як актор у театрі!

Також в цьому закладі проживає Андрій йому 26 років. Він дуже красиво співає. Коли ми навідалися до актової зали, він як раз з хлопцями готував виступ до дня робітника соціальної служби, щоб привітати всіх своїх вихователей, нянечек, медичних працівників та директора з їх професійним святом. До цього інтернату він потрапив ще малим. Потім, пройшовши спеціальну підготовку, він став працювати взуттьовиком у самому інтернаті.

Не можна не відзначити людей які там працюють. Жінки з теплим серцем! Вони уважно доглядають всіх дітей, піклуються про них, як про своїх рідних.
Так що, життя у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті не стоїть на місті!
Скоро плануємо приїхати до них ще! Приєднуйтесь до нас!