fbpx

Літо, сонце, канікули, шашлик

Багато благодійників питають нас, що купити дітям – сиротам, який ремонт їм зробити, яку техніку передати, ми відповімо як є…. Їм потрібне спілкування та ваша увага. Їм потрібно з кимось поговорити, отримати пораду, розповісти як справи у школі та дівчаткам трошки попліткувати про хлопчиків із старших класів.
Тому ми дуже зраділи, коли наші друзі з юридичного департаменту однієї компанії самі виявили ініціативу провести час з дітками, поспілкуватися, погратися та приготувати їм смачний домашній шашлик у дитячому будинку «Пролісок».

Шашлик вийшов на славу, смачно, цікаво і так весело поспілкувалися дітки з новими друзями. Діти були готові до нашого приїзду, розвели багаття та допомагали готувати шашлик, задавали багато питань стосовно школи та майбутньої роботи. Все було з’їдено за 15 хвилин!

Ще одним величезним сюрпризом для дітей став подарунок від їх друзів Дмитра та Ольги Бондаренко, які передали їм великий, класний басейн. Щоб його зібрати нам знадобилася поміч малюків та 15 тон води, басейн виявився величезним, ми довго з дітками накачували його та набирали воду, ну і трошки бешкетували. Що може бути краще, аніж прохолодна водичка у власному басейні у дворі? Дитячі посмішки та радісні вигуки. Ось це справжнє щастя! Цікаві, добрі, щирі!!! Також передали їм шкільну форму, канцелярію і підготували до 1 вересня. Дякуємо всім, хто приєднався та передав необхідні для дітей речі.