fbpx

“Let’s help” зібрав 2 814 243 гривні за допомогою благодійної гала-вечері WHITE BOX

2 814 243 гривні – cаме стільки грошових коштів було зібрано фондом на благодійному заході “WHITE BOX”, організованому на підтримку реалізації програми “ГІДНА СТАРІСТЬ”.

Не дарма ми обрали своєю місію відродження культури благодійності в Україні. Благодійний захід “White Box” – це вже другий захід, який проводить фонд у 2017 році на підтримку програми «ГІДНА СТАРІСТЬ». Цього разу фонд збирав кошти на придбання нових ліжок, матраців, ковдр, подушок, постільної білизни та рушників для 1 500 підопічного в 38 будинках для людей похилого віку.

Гостей, які придбали квитки, очікувала урочиста гала-вечеря з вишуканими стравами, створеними знаменитим шеф-кухарем спеціально для цієї благодійної вечері, благодійний аукціон з незвичайними лотами та виступи українських зірок.

На аукціоні було продано наступні лоти: боксерські рукавиці від Володимира Кличко з його особистим автографом, фотографія та особистий автограф легендарного французького актора Марселя Марсо, унікальна м’яка іграшка “Різдвяний медведик” лімітованої колекції від “Steiff”, скульптура “Піраміда” з особистої колекції Наталії Заболотної, ювелірна прикраса від ювелірної компанії “Оберіг”, унікальна картина відомого художника І. Губського “Кравець, який шиє” з особистої колекції родини Бондаренко, антикварна фарфорова вазу 19 сторіччя з особистої колекції Яни Столар, вишиванка українського дизайнера Юлії Магдич в якій виступала Патрісія Каас, подарунковий сертифікат на уїк-енд на двох у Амстердам від туристичної компанії “Yana Luxury Travel”, кольє від ювелірного бренду “Guzema Jewelry”, вечеря від відомого шеф-кухара Артема Лоскутова, шовкографія одного з найвідоміших художників сучасності Іллі Чічкана.

Також, на аукціоні було продано 15 унікальних картин української художниці Анастасії Грицингер, на яких було зображено світових зірок та політичних діячів у поважному віці, які померли молодими.

Зауважимо, що всі лоти було надано фонду для аукціону безкоштовно! До організації цього заходу долучились багато людей, яких поєднала ідея програми “ГІДНА СТАРІСТЬ”.

Ми щиро вдячні Юрій Горбунов, Тамила Немченко, Faina Tedeeva, Olga Dzharty, Anastaci Grytsynger, Mari Miroshnichenko, Marina Bondarenko, Valeriya Guzema, Yana Stolar, Darya Shramko, Sergey Bondarenko, Olga Bondarenko, Dmitry Bondarenko, Mikhail Bondarenko, Nataliia Kushnerskaya, Наталія Заболотна, Ksusha Pashchenko, Ulyana Boyko, Maryana Golovko, Евгений Хмара – Evgeny Khmara, Daria Kovtun.

Також дякуємо компаніям Diplomat Service: Идеально Собранное Мероприятие, Fleur de Lis bouquet shop, ЮК “Юскутум”, ЛІГА.net, ГК “ЛІГА”, Фонд гуманітарного розвитку України, InterContinental Kiev, Yana Luxury Travel & Concierge, FRANZ AUDIO, @LEDSHOW

 

Більше фотографій у Галереї