fbpx

Кульки щастя

Сьогодні у світі дорослих стало трішечки більше любові від тепла, що наповнило дитячі серця. Поки ви, дорогі друзі, працювали на своїх серйозних роботах, наш вівторок пройшов в чудовій компанії: ми навідали наших давніх маленьких друзів – діток з дитячого будинку “Пролісок”, що мешкають у селі Вовчків.

Окрім гостинців та речей, без яких не обійтися, ми привезли дітям найважливіше та найцінніше – спілкування, посмішки та обійми. Навіть звичайні повітряні кульки можуть стати доброю забавкою для веселої компанії дітлахів. Ану, спробуйте втримати на носі кульку на паличці, пританцьовуючи та співаючи. А наші хлопчаки можуть – з легкістю!

Діти дуже не хотіли нас відпускати. Та й нам самим зовсім не хотілося їхати від них. Але ж нас чекала ще одна важлива справа.

Дорогою додому ми заїхали на пошту, щоб отримати листи цих діточок, які вони написали Святому Миколаю. І вже зовсім скоро, ВИ – наші дивовижні та найдобріші люди у світі, зможете стати справжніми Чарівниками для втілення бажання кожної дитини.
Чекайте на новини! Далі буде! З вірою у дива!

P.S. Передаємо вам сердечну подяку, поцілунки та обійми від наших діточок!