fbpx

Краще гарної новини – три гарні новини: троє наших підопічних успішно проліковані!

Три чудові новини приніс нам цей тиждень. Троє наших підопічних, яким ми з вами допомогли зібрати кошти на отримання медичних послуг, успішно проліковані. Сергію Гавриленку встановили апарат фіксації, Волкова-молодшого прооперували, а Ярослав Макаренко пройшов курс реабілітації в клініці Козявкіна.

Почнемо з одного з наших останніх підопічних – Сергія Гавриленка. 29-річний чоловік з міста Рубіжного Луганської області зірвався з висоти четвертого поверху і отримав важку травму. Лікарі по шматочках збирають йому ноги, вже зроблено дві операції. Аби запобігти інвалідності, Сергію був потрібен апарат зовнішньої фіксації для ноги вартістю 3 380 гривень. Сума була зібрана, апарат закуплено, і 11 листопада чоловік був успішно прооперований. Він вже спускає ноги з ліжка і радісно посміхається!

Гарні новини прийшли до нас і з Вінниччини, від родини Волкових. Ви пам’ятаєте цю зворушливу історію. Батьки – Олег і Ольга – втратили зір ще в дитинстві. Вони покохали один одного серцем і разом вже 15 років. У подружжя двоє синів, які, на жаль, успадкували від батьків проблеми із зором. 11-річному Андрію та 6-річому Артемку діагностували глаукому обох очей. Спасти очі допоможе встановлення глаукомного клапану, який контролюватиме очний тиск. Клапан потрібен на кожне око, тобто, оперативного втручання потребували 4 дитячі вічка. Сума була дуже велика – близько 100 тисяч гривень. Ми з вами зібрали половину суми, що дозволило зробити операцію на обидва вічка одному з хлопчиків. І ось сталося! Операція була зроблена 14 листопада і пройшла чудово!

І нарешті, після чергового курсу реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування, що у Трускавці, повернувся Ярославчик Макаренко – 9-річний хлопчик з міста Бровари Київської області, який має діагноз ДЦП. Це був вже п’ятий курс Ярослава у клініці Козявкіна, і він пройшов для хлопчика із позитивною динамікою. За словами мами Світлани, після всіх процедур у Ярослава понизився тонус, стала вільніша хода, він більше використовує праву руку. Це наше з вами досягнення також!

Фонд «Давай допоможемо» і родини Волкових, Гавриленко і Макаренко дякують усім благодійникам, які долучилися до проектів зі збору коштів і зробили можливим порятунок здоров’я їх близьких.

Дякуємо усім вам за небайдужість, спасибі за ваші відкриті серця і щедрі душі. Відчуйте ту світлу і повну радість, те яскраве задоволення, які дарує творення добра!