fbpx

Кошти на операцію Віталію Шаганову зібрані!

Важкий піврічний марафон заради порятунку від інвалідності Віталія Івановича Шаганова вийшов на фінішну пряму. Майже 140 тисяч гривень, необхідні для закупівлі стентів, які допоможуть чоловіку подолати облітеруючий атеросклероз, зібрані!

Нагадаємо, донька Віталія Івановича Марина звернулася до Фонду «Давай допоможемо» улітку 2016 року. 57-річний чоловік з катастрофічною швидкістю втрачав здатність ходити, ноги синіли і відмовляли йому. Лікарі встановили діагноз – облітеруючий атеросклероз судин тазу та нижніх кінцівок. Чоловіка могла врятувати операція і встановлення стентів, але сума рахунку, виставленого родині, – майже 140 тисяч гривень – виявилася для неї непідйомною.

Збір коштів тривав на сайті Фонду «Давай допоможемо». Пізніше до цього процесу долучилася Українська біржа благодійності: у листопаді 2016 року на УББ було відкрито перший, а у грудні – другий проект під назвою «Врятувати «вусатого няня». Саме це допомогло швидко зібрати потрібну суму. Величезну роботу провела і Марина Шаганова, яка стукалася в усі можливі двері з проханням допомогти її батьку.

І ось необхідна сума – 139 956 гривень (саме такою є вартість трьох стентів та необхідних допоміжних матеріалів) – зібрана. Віталій Іванович вже пройшов медичне обстеження і зараз готується до госпіталізації.

Фонд «Давай допоможемо» та родина Шаганових щиро дякує усім добрим людям, які не залишилися байдужими до біди Віталія Івановича. Величезна подяка команді Української біржі благодійності, яка перейнялася цією проблемою і зробила все можливе, аби пришвидшити процес збору коштів.

Попереду в чоловіка нелегка операція і подальша реабілітація. Але найважливіше ми з вами вже зробили – подарували йому надію на повернення здоров’я та упритул наблизили його мрію – активну старість поруч з улюбленим внуком.

Низький вам уклін!