fbpx

Команда Фонду «Давай допоможемо» відвідала стареньких у Грузькому

27 жовтня 2016 року команда Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» на чолі з директором Ольгою Бондаренко здійснила поїздку до стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких та непрацездатних громадян Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування, що у селі Грузьке Київської області.

Фонд привіз покинутим стареньким допомогу від партнерів – компанії l’Oreal. Кожен мешканець центру отримав індивідуальний подарунок: у пакунках для бабусь були шампунь та кондиціонер, а дідусі отримали набори для гоління. Традиційно Фонд порадував підопічних солодощами, які вони одразу почали куштувати.

Співробітники Фонду провели тривалу розмову із завідувачем відділення Володимиром Дарморозом, від час якої було порушено широке коло питань щодо життя та побуту самотніх літніх людей у Грузькому. Ми більше дізналися про діяльність закладу, його потреби, проблеми та досягнення, намітили шляхи подальшої співпраці.

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких та непрацездатних громадян Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування є учасником програми «Давай допоможемо літнім пенсіонерам». У відділенні перебуває 20 громадян похилого віку, з них 9 – інваліди різних соціальних категорій. На разі Фонд «Давай допоможемо» провадить проект «Останнє ліжко» з метою закупівлі нових ліжок, матраців та постільної білизни для мешканців цього будинку престарілих. Хочете долучитися до проекту? Натисніть на посилання.

[widgetkit id=”67″ name=”Поїздка у Грузьке 27 жовтня 2016″]