fbpx

Команда Bosch  Ukraine побудувала альтанку для підопічних фонду Let’s Help

Благодійний фонд Let’s Help, що перший в Україні почав системно працювати з геріатричними пансіонатами, продовжує залучати партнерів для сумісної роботи над покращенням якості життя людей літнього віку.   Вкотре представники Bosch Ukraine підтримали ініціативу будівництва майданчика для культурного відпочинку підопічних геріатричного пансіонату Київської області. Команда українського представництва Bosch відправилася до Переяслав-Хмельницького, щоб власноруч побудувати альтанку для перегляду кінострічок  мешканцям геріатричного пансіонату. В установі проживає 35 самотніх громадян літнього віку, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності. Найстаршому з них вже виповнилося 92 роки.

Команді волонтерів із 16 чоловік різної статі та віку вистачило  3 дні, щоб власними руками побудувати альтанку з використанням електроінструментів Bosch. «Ми робимо це із задоволенням. До проекту долучилися не тільки співробітники компанії, а й їх родичі та колеги, що працювали в компанії  у минулому.» – зазначає генеральний директор компанії Robert Bosch Ukraine Віталій Бульда.

 Минулого року волонтери компанії Bosch Ukraine вже збудували альтанку для будинку літніх людей в с.Прибірськ.

Меморандум про співпрацю та партнерство між благодійним фондом Let’s Help та Bosch Ukraine був підписаний у червні 2018 року.  Відповідно до нього сторони погодилися об’єднати зусилля з метою спільної роботи у сфері благодійності.  

Довідка. 

Фонд Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко,  в рамках програми КСВ групи компанії «Ліга». Всі адміністративні витрати фонду покривають його засновники, що дає можливість 100% благодійних внесків, витрачати на реалізацію програм: «Гідна старість», «Універсальне середовище», «Волонтерчики», флешмоб #letshelpbabusya, інші програми і акції. Більше ніж 5000 людей в 107 геріатричних пансіонатах України знаходяться під опікою фонду.