fbpx

Хто б сумнівався: принтер Брайля вже в Одесі

Проект BLACK BOX ODESSA успішно завершено. 4 жовтня 2016 року представник Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» в Одеському регіоні Ігор Солодов урочисто передав принтер Брайля Everest Index V4 до Одеського обласного відділення УТОСу. Про те, як це було, розповідає сам Ігор на своїй сторінці у Facebook.

«25 лютого увечері зрячі люди прийшли в готель Londonskaya Hotel повечеряти у повній темряві.

На кілька годин вони відчули і доторкнулися до того, як сліпі проводять все своє життя. Так почався проект BLACK BOX ODESSA, який був організований і проведений Міжнародним фондом «Давай Допоможемо».

Метою благодійної вечері став збір коштів на принтер Брайля Everest Index, який допоміг би сліпим людям відкрити новий світ можливостей через книги і журнали. Такий принтер з’явився в Одеській обласній організації українського товариства сліпих УТОС.

Це була не перша благодійна вечеря, до цього подібний проект проходив у Києві. Це була не остання акція – вже 20 жовтня відбудеться BLACK BOX Львів. Я описав свої враження від такої вечері, які можна прочитати за посиланням – https://goo.gl/dMnl8N.

Якщо в Києві кошти були зібрані одразу, то в Одесі збір усієї суми розтягнувся на більш ніж півроку. Мені, як учаснику того вечора, випала честь вручити цей принтер. Хочеться ще раз згадати і від усього серця подякувати всім гостям і партнерам тієї вечері. Це Андрій Станвіцер, Владислав Бурда, Олег Михайленко, Дмитро Єкімов і Sport Life, Володимир Доманін, Ольга Рогачевская, Алекс Борняков, Олександра Ковальчук та багато інших, без яких принтер так би і не потрапив до тих, для кого він такий важливий.

Проект «BLACK BOX» триває: завдання – придбати принтери Брайля для всіх найбільших обласних центрів України. Якщо вас зачіпає ця ідея та/або у вас є знайомі у Львові, приходьте самі, повідомляйте друзям. Наступна вечеря – 20 жовтня у Львові».

Отже, невдовзі Одеська обласна спеціалізована бібліотека поповниться новенькими примірниками брайлівської літератури, а незрячі люди отримають ще більше можливостей для розвитку та освіти.

Нагадаємо, всеукраїнський проект «BLACK BOX» має на меті наповнити спеціалізованою літературою бібліотеки та школи для незрячих людей шляхом придбання принтерів Брайля у найбільші обласні центри України.

|
Поділитися в соц. мережах: