fbpx

«Гідну старість» підтримали Модний бренд Litkovskaya та інструктор з йоги Світлана Маслєннікова

Ми дуже раді, що соціально відповідальний бізнес в Україні все більше долучається до творення добра і підтримує гарні соціально значимі ініціативи.

З гордістю повідомляємо, що у коло компаній, які готові допомагати самотнім літнім людям і довіряють нашому фонду, увійшли Модний бренд Litkovskaya і студія йоги Territory of yoga.

Починаючи з 5 грудня, при придбанні будь-якої моделі колекції URBAN від Litkovskaya в Cafe Select Shop, 10% від кожної покупки будуть перераховані на програму «Гідна старість». У такий спосіб бренд Litkovskaya долучається сам та долучає своїх клієнтів до підтримки самотніх літніх людей у будинках престарілих Київщини.

Світлана Маслєннікова, відомий інструктор з йоги і творець бренду Territory of yoga, анонсує проведення благодійного заняття для всіх бажаючих. Усі зібрані кошти підуть на підтримку самотніх літніх дідусів та бабусь у будинках престарілих у рамках програми «Гідна старість». Доброчинне заняття у рамках проекту Світлани Маслєннікової «Йога во благо» пройде 17 грудня 2016 року у бізнес-центрі IQ (м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15), вартість мастер-класу – 500 гривень. Зареєструватися на заняття можна за посиланням: https://goo.gl/6P2yOT.

Ми надзвичайно вдячні нашим благодійникам, які не залишаються байдужими до долі самотніх літніх людей в Україні. Разом допомагаймо!