fbpx

«Гідна старість»: У Грузьке приїхали нові ліжка і посуд

Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» розпочав процес заміни ліжок у будинках престарілих Київщини.

27 грудня 2016 року представники фонду на чолі з директором Ольгою Бондаренко разом із волонтерами здійснили поїздку до Стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких та непрацездатних громадян Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування, що у селі Грузьке.

Повна заміна ліжкомісць у геріатричних центрах Київської області передбачена проектом «Останнє ліжко» програми «Гідна старість». Стаціонарне відділення у Грузькому стало першим підопічним будинком престарілих, де цей проект було реалізовано. Благодійники передали відділенню 15 нових вишуканих ліжок разом із сучасними матрацами з ефектом пам’яті, наматрацниками, що не промокають, комплектами постільної білизни і рушників, а також новими подушками і ковдрами.

«Всі ці дрібниці тільки здаються непомітними, але саме вони формують базову якість життя людини, – написав на своїй сторінці у Facebook Голова Наглядової ради фонду Дмитро Бондаренко. – Ту якість, без якої вони не гідно старіють, а просто тихо чекають кінця. Ми хочемо подарувати всім цим стареньким гідну старість, дати їм кращу якість життя, яке їм залишилося, можливість не просто виживати або існувати, а старіти в комфорті та затишку».

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки небайдужим людям, які жертвували кошти на сайті фонду «Давай допоможемо». Найбільший внесок – майже 43 тисячі гривень – зробили засновники фонду, ще 10 тисяч гривень передала адвокатська компанія JUSCUTUM. А закрити цей проект допоміг відомий волонтер і блогер Петро Шуклінов, який розмістив заклик на своїй сторінці у Facebook і зміг зібрати 26 700 гривень.

Також фонд «Давай допоможемо» передав у Грузьке комплект посуду у рамках проекту «Улюблена чашка». Нові склокерамічні тарілки та чашки, нові столові прибори тут же «пішли у хід» – обід стареньким вже подали у новому посуді.

А «на десерт» бабусі і дідусі отримали величезні смачнючі торти і корисну продукцію від нашого постійного партнера – компанії Organic&Natural.

Від усього серця дякуємо всім благодійникам, які не залишаються байдужими до доль самотніх стареньких. Дякуємо волонтерам – Олені та Артуру Афян, Олені Стоян та Марині Литовченко, які супроводжували нас у цій поїдці, допомогли зібрати ліжка і розкласти постіль та подарували хвилини радості літнім людям.

Програма «Гідна старість» триває. Долучитися можна у будь-який момент, перечисливши благодійний внесок за посиланням https://letshelp.com.ua/campaign/gidna-starist/.

[widgetkit id=”74″ name=”Ліжка і посуд в Грузьке 27.12.16″]