fbpx

Фотовиставка “Світ очами самотності”

Друзі, нашу виставку продовжено ще по 8-ме лютого!

Ми дуже давно готувались до цього заходу. З моменту заснування фонду, разом з волонтерами фонду, ми здійснили майже 60 поїздок до закладів, де самотність живе пліч о пліч з надією… надією побачити дітей, надією знайти свою сім’ю. За 10 місяців поїздок у будинки для літніх людей, дитячі будинки і притулки для тварин ми зібрали колекцію фоторобіт і хочемо поділитися нею з Вами.

5, 6 і 7 лютого в культурному центрі М17 наш Міжнародний благодійний фонд «Давай Допоможемо» проводить соціально-благодійну фотовиставку «Світ очима самотності». Проект покликаний показати вам іншу сторону життя – життя в самотності серед людей. Ми, як благодійний фонд, можемо допомогати речами, ліками, устаткуванням, грошима та іншими благами. Але ми ніколи не зможемо вилікувати самотність, яку бачимо щодня в будинках літніх людей, дитячих будинках, притулках безхатніх тварин. Це одночасно трагічно і вражаюче. Адже в кожному погляді горить вогонь надії і нерозтраченої любові. Тому, закликаємо вас, наші небайдужі друзі, подарувати тепло та спілкування тим, хто цього дуже потребує!

Партнери заходу: Генеральний інформаційний партнер ЛІГА Бізнес Інформ, головний партнер Центр Сучасного Мистецтва М17інформаційний партнер Ера.фм.

Вхід: вільний.

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Антоновича, 102 – 104.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 221-61-21.